Tuloksia

TYTTI

3.6.2009 FI MVA Suomen Muotovalio

6.10.2009 EE MVA Viron muotovalio

6.6.2009 EEVV-09 Viron veteraani voittaja 6.-7.6.2009



Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK1 VET ROP Helsinki 13.12.2009 COCHETTI FRANCESCO

Kansainvälinen näyttely VET-EH VEK1 Helsinki (Messukeskus Voittaja-09) 12.12.2009 NAARITS IREN

Ryhmänäyttely VET-ERI VEK1 PN2 VET ROP Hämeenlinna (Tuulos) 24.10.2009 MATEJIC JASNA

Ryhmänäyttely VET-ERI VEK1 PN2 VET ROP Tampere 20.9.2009 PUTKONEN JUHA

Kaikkien rotujen näyttely VET-ERI VEK1 PN3 VET ROP Porvoo 12.9.2009 HANNELIUS HENRIK

Kaikkien rotujen näyttely VET-EH VEK1 Mänttä 31.5.2009 RESKO EEVA

Ryhmänäyttely VET-ERI VEK1 PN1 ROP, VET ROP Helsinki 30.5.2009 SIIL INGA

Kaikkien rotujen näyttely VET-ERI VEK1 PN1 ROP, VET ROP Rauma 23.5.2009 BUTKIENE JURATE

Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK1 PN3 VET ROP, SERT, FIN MVA Helsinki (Jäähalli) 23.5.2009 HASSELGREN BIRGITTA

Ryhmänäyttely VET-ERI VEK1 PN1 VSP, VET ROP, SERT Jämsä 21.5.2009 AHLMAN-STOCKMARI TANYA

Kaikkien rotujen näyttely VET-EH VEK1 Hamina 16.5.2009 KLEIN DAGMAR

Kaikkien rotujen näyttely VET-ERI VEK1 PN3 VET ROP, VASERT Varkaus 16.5.2009 ZAKE LIGITA

Ryhmänäyttely VET-ERI VEK1 PN2 VET ROP, VASERT Janakkala (Turenki) 3.5.2009 HEIKKINEN ANNALIISA

Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK1 PN2 VET ROP, VASERT Lappeenranta 11.4.2009 KAVCIC MARIJA

Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK1 PN2 VET ROP, VASERT Tampere 14.3.2009 TAULOS TIINA

Erikoisnäyttely VET-ERI VEK1 PN3 VET ROP, VASERT Helsinki 7.2.2009

Kansainvälinen näyttely VET-EH VEK1 Turku 24.1.2009 STRANDE ANNE TOVE

Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK1 PN4 VET ROP Helsinki 13.12.2008 JÄRVINEN KARI

Erikoisnäyttely VET-ERI VEK1 PN1 VSP, VET ROP, SERT Helsinki 31.8.2008 HANNELIUS HENRIK



ZIMI

Kansainvälinen näyttely NUO-ERI NUK2 Helsinki 13.12.2009 BODEGÅRD GÖRAN

Kansainvälinen näyttely NUO-ERI NUK2 Helsinki (Messukeskus Voittaja-09) 12.12.2009 JAKKEL TAMAS

Ryhmänäyttely NUO-EH NUK2 Hämeenlinna (Tuulos) 24.10.2009 MATEJIC JASNA

Ryhmänäyttely NUO-ERI NUK2 PU4 Tampere 20.9.2009 MCDOWELL RODNEY

Kaikkien rotujen näyttely NUO-ERI NUK2 PU3 VASERT Porvoo 12.9.2009 HANNELIUS HENRIK

Kaikkien rotujen näyttely JUN-H Mänttä 31.5.2009 RESKO EEVA Oikuttelua kehässä

Ryhmänäyttely JUN-ERI JUK2 PU2 VASERT Helsinki 30.5.2009 SIIL INGA

Kaikkien rotujen näyttely JUN-ERI JUK1 PU3 Rauma 23.5.2009 BUTKIENE JURATE

Kansainvälinen näyttely JUN-EH JUK2 Helsinki (Jäähalli) 23.5.2009 HASSELGREN BIRGITTA

Ryhmänäyttely JUN-EH JUK2 Jämsä 21.5.2009 AHLMAN-STOCKMARI TANYA

Kaikkien rotujen näyttely JUN-ERI JUK1 PU1 VSP, SERT Varkaus 16.5.2009 ZAKE LIGITA

Kaikkien rotujen näyttely JUN-ERI JUK2 PU3 VASERT Hamina 16.5.2009 KLEIN DAGMAR

Ryhmänäyttely JUN-EH JUK3 Janakkala (Turenki) 3.5.2009 HEIKKINEN ANNALIISA

Kansainvälinen näyttely JUN-HYL Lappeenranta 11.4.2009 KAVCIC MARIJA Oikuttelua kehässä

Kansainvälinen näyttely JUN-ERI JUK1 PU2 VASERT Tampere 14.3.2009 TAULOS TIINA

Erikoisnäyttely JUN-EH JUK1 Helsinki 7.2.2009 CARTER MARLENE

Kansainvälinen näyttely JUN-EH JUK3 Turku 24.1.2009 STRANDE ANNE TOVE

Kansainvälinen näyttely JUN-EH JUK4 Helsinki 13.12.2008 LEIVISKÄ JOUKO

Kuvat ja teksti: © Copyright Anne Aarnio

Takaisin